fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Groepen en teamleden

CBS De Regenboog heeft 137 leerlingen, verdeeld over 6 groepen. 

Dit zijn onze leerkrachten in schooljaar 2021/2022:

Groep Naam mailnaam .....@csgdewaard.nl
groep 1 Kees Weeda k.weeda
groep 1-2 Linda den Hartog l.denhartog
groep 3-4 Ilse Vermaat & Debbie Timmermans i.vermaat & d.timmermans
groep 4-5 Annette Venema & Kirsten Zeef a.venema & k.zeef
groep 6 Naomi Bout n.bout
groep 7-8 Linda van den Heuvel & Jessica de Jong l.vandenheuvel & j-dejong

 

De ambulante medewerkers zijn:

Functie Naam mailnaam .....@csgdewaard.nl
directeur Erna van Dijk (foto) e.vandijk
intern begeleider Jessica de Jong j-dejong
schoolassistent Plonia Meijboom p.meijboom
onderwijsassistent Fleur van Veen f.vanveen
onderwijsassistent Jenny Molema j.molema
onderwijsassistent Iris Redelijkheid i.redelijkheid
adm. medewerker Ina Groenewegen i.groenewegen